Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Ναύπλιο.Επόμενη Μέρα” για το Δήμο Ναυπλιέων

Με μεγάλη τιμή και αίσθημα υπερηφάνειας καταθέτουμε στους πολίτες του Δήμου Ναυπλιέων το πλήρες ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού μας: “Ναύπλιο. Επόμενη Μέρα.” Πλήρες από κάθε άποψη, τόσο από την “τυπική”, καθώς τον επικεφαλής μας, Δημήτρη Κωστούρο, πλαισιώνουν 149 υποψήφιοι που κατανέμονται στις 18 Τοπικές Κοινότητες, τις 3 Δημοτικές Κοινότητες και τις 4 Εκλογικές Περιφέρειες. Όσο, όμως, και από την πιο ουσιαστική, καθώς συναποτελείται από ανθρώπους από κάθε γειτονιά και κάθε ηλικία, με το “χρώμα” να το δίνει η συμμετοχή πληθώρας νέων και άφθαρτων προσώπων.
Συμπολίτες μας με ειλικρινές ενδιαφέρον και διάθεση προσφοράς στον τόπο μας, απαρτίζουν ένα ψηφοδέλτιο ανανέωσης και συνάμα εμπειρίας, που μπορεί να οδηγήσει το Δήμο μας στην Επόμενη Μέρα του, μέσα από μονοπάτια δημιουργίας και ανάπτυξης. Ένας Συνδυασμός που από τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο, αναλαμβάνουμε τη δέσμευση να συνεχίσουμε να υπηρετούμε το Δήμο μας, με ακόμη μεγαλύτερη αποφασιστικότητα και προσήλωση στις ανάγκες όλων, ανεξαιρέτως, των δημοτών μας.
Μαζί προχωράμε στο μέλλον, μαζί κατακτάμε τη θέση που δικαιούται ο τόπος μας.

ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
Υποψήφιος Δήμαρχος

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΙΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΓΙΩΝΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΚΑΖΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑ ΜΑΡΙΑ(ΜΑΡΙΚΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΝΤΙ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΠΟΥΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΦΛΙΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΙΔΕΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΗΜΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ(ΜΠΑΚΕΤΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΛΗΤΗΡΑΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΛΟΥΛΗ- ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΤΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΣΚΙΑΔΑ -ΣΚΑΛΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΖΑΡΙΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΥΠΛΙΕΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ- ΣΜΥΡΝΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΡΓΕΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΡΜΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΥΓΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΚΟΥΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΘΕΤΙΣ (ΠΟΠΗ) ,ΣΥΖ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟΥ- ΓΚΟΦΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΤΣΑΦΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΗ
ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΛΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΙΤΟΥ
ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΜΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΠΕΡΓΑΝΤΑ
ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΚΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΑΡΟΥ ΡΑΦΑΗΛ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
ΜΠΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΞΥΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝIOΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΡΟΥΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΑΛΕΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΟΡΟΒΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΤΟΜΠΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΣΑΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΗΛΙΑ
ΤΣΟΤΣΟΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΨΑΡΟΛΟΓΟΥ- ΤΣΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΗΝΑ ΜΑΡΙΑ (MΑΙΡΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΙΑΣ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΜΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΛΟΥΛΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΆΡΗΣ) ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΛΤΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΑΜΑΝΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΜΙΧΟΣ ΦΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΟΥΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΙΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΝΤΑΒΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ – ΔΙΑΜΑΝΤΗ
ΣΙΑΝΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΟΥΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ
ΦΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΛΟΥ

ΑΛΤΟΥΝΗΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΕΡΑΜΑΝΗ ΆΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΟΓΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

ΔΑΜΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ

ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
ΚΟΥΤΡΑ- ΞΥΛΙΝΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΡΙΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΑΧΝΑΙΟΥ

ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ(ΚΑΝΑΡΗΣ)του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΡΩΣΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΟΛΙΚΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΤΟΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΟΣΚΑΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ – ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΥΦΙΟΥ

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΚΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΙΝΗΣ

ΜΟΥΤΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΕΠΑΝΟΥ

ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΔΡΙΑΝΟΥ
ΦΕΛΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΡΑΙΟΥ

ΚΟΛΙΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΡΙΩΝ

ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΔΡΟΥΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΑΡΓΥΡΩ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΝΕΖΑΙΙΚΩΝ

ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΥΚΑΚΙΩΝ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΕΣΗ

ΔΗΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΙΝΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΔΕΑΣ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ν.ΤΙΡΥΝΘΑΣ

ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΦΟΥΣΤΟΥΚΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Ν.ΡΟΕΙΝΟ

ΚΑΖΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΝΤΑΛΗΠ ΑΝΝΑ του ΛΑΜΠΡΑΚΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΝΑΡΙΤΗ

ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΙΤΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥΛΛΑΚΙΔΑΣ

ΓΙΑΡΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΑΤΣΑΛΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΙΩΤΙΚΩΝ

ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΖΑΒΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ